Постачання електроенергії

Наша компанія є постачальником електричної енергії українським промисловим підприємствам.

Для підготовки комерційної пропозиції, яка б містила детальну інформацію та привабливі умови для Вашого підприємства, просимо дати відповіді на питання:

  1. Чи встановлено АСКОЕ (автоматична система контролю та обліку електроенергії) на точках обліку електроенергії підприємства і чи проведена його атестація.
  2. Режим роботи підприємства протягом тижня, місяця (робочі та вихідні дні на підприємстві, часи роботи).
  3. Добовий графік споживання електричної енергії по підприємству у робочі дні.
  4. Добовий графік споживання електричної енергії по підприємству у вихідні дні (у разі наявності).
  5. Які особливі побажання є у Вас, стосовно умов постачання електроенергії Вашому підприємству.

Після отримання відповідей та проведення аналізу інформації, ми в найкоротші терміни сформуємо комерційну пропозицію і вразі, якщо наша комерційна пропозиція Вас зацікавить направимо проект договору.

Сподіваємось на плідну співпрацю на взаємовигідних умовах.

Необхідні умови для постачання електричної енергії споживачу:

  • Наявність в споживача укладеного з оператором системи розподілу (передачі) договору про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії.
  • Відсутність заборгованості перед попереднім Постачальником за спожиту електричну енергію.
  • Особа (підприємство або організація), яка є власником (користувачем) обʼєкта електроспоживання, купує електричну енергію для власного споживання.

 Актуальні ціни

Права та обов'язки 

Електробезпека

Порядок надання повідомлень про загрозу електробезпеці:

Порядок подання споживачами звернень, скарг, претензій та їх розгляду визначений нормативно-правовими актами, перелік яких розміщений на цьому веб-сайті, а також Законами України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» та іншим застосовним чинним законодавством.
Подати повідомлення про загрозу електробезпеці до ТОВ "ТРЕЙДЕНЕРДЖИ" можна:
-за контактним номером:(050) 504-50-12,
-надicлавши листа на Email:info@etr.com.ua (зазначивши в темі листа «Загроза електробезпеці»)
-під час особистого візиту за адресою: м. Харків, вул.Римарська, буд.23.

У випадку виявлення подій:

У разі загоряння електроприладів, електроустановок слід негайно відімкнути їх від електромережі, при необхідності викликати пожежну службу за телефоном «101».

Якщо виявлено роботи по демонтажу ліній електропередач особами, що не є працівниками Оператора системи розподілу, факти розкрадання чи пошкодження електрообладнання, вандалізму чи інших протиправних дій необхідно негайно звернутись до органів Національної поліції за номером «102».

Своєчасне повідомлення про загрозу електробезпеки дозволяє оперативно зреагувати і швидко локалізувати події, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин, можуть призвести до збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві.

Будьте уважні та обережні!

Вирішення спорів

 В разі виникнення спорів чи розбіжностей, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору постачання природного газу або у зв’язку з ним, або інші спори, які можуть виникнути під час взаємодії між Постачальником та Споживачем будуть вирішуватись шляхом листування, проведення переговорів і консультацій.

  • У разі неможливості досягнення згоди Сторін шляхом листування, чи в процесі переговорів та консультацій, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення суперечки до Регулятора чи його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України.
  • Врегулювання суперечок Регулятором чи його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до Регулятора чи його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.

Контактна інформація відповідальних осіб за вирішення спорів

Директор Манжос Вадим Андрійович:  тел +38 (050) 5045012

Адреса: Україна, 61057, Харкiв, вул. Римарська, 23

Електронна адреса: info@etr.com.ua

Режим роботи: з 9.00 до 18.00 понеділок – п’ятниця