Споживачам

Компанія-постачальник енергетичних ресурсів

Серед пріоритетних напрямків діяльності ТОВ ГАЗЕНЕРДЖІТРЕЙД "- забезпечення надійних і безперебійних поставок природного газу і електроенергії промисловим і бюджетним споживачам України

Постачання електроенергії

kn2_u

 

Надати відомості про замовника та заяву про

укладенні договору і відправити нам на

електронну адресу: info@etr.com.ua

 

Електробезпека

Порядок надання повідомлень про загрозу електробезпеці:

Порядок подання споживачами звернень, скарг, претензій та їх розгляду визначений нормативно-правовими актами, перелік яких розміщений на цьому веб-сайті, а також Законами України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» та іншим застосовним чинним законодавством.
Подати повідомлення про загрозу електробезпеці до ТОВ "ТРЕЙДЕНЕРДЖИ" можна:
-за контактним номером:(050) 504-50-12,
-надicлавши листа на Email:info@etr.com.ua (зазначивши в темі листа «Загроза електробезпеці»)
-під час особистого візиту за адресою: м. Харків, вул.Римарська, буд.23.

У випадку виявлення подій:

У разі загоряння електроприладів, електроустановок слід негайно відімкнути їх від електромережі, при необхідності викликати пожежну службу за телефоном «101».

Якщо виявлено роботи по демонтажу ліній електропередач особами, що не є працівниками Оператора системи розподілу, факти розкрадання чи пошкодження електрообладнання, вандалізму чи інших протиправних дій необхідно негайно звернутись до органів Національної поліції за номером «102».

Своєчасне повідомлення про загрозу електробезпеки дозволяє оперативно зреагувати і швидко локалізувати події, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин, можуть призвести до збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві.

Будьте уважні та обережні!

Вирішення спорів

 В разі виникнення спорів чи розбіжностей, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору постачання природного газу або у зв’язку з ним, або інші спори, які можуть виникнути під час взаємодії між Постачальником та Споживачем будуть вирішуватись шляхом листування, проведення переговорів і консультацій.

  • У разі неможливості досягнення згоди Сторін шляхом листування, чи в процесі переговорів та консультацій, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення суперечки до Регулятора чи його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України.
  • Врегулювання суперечок Регулятором чи його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до Регулятора чи його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.

Контактна інформація відповідальних осіб за вирішення спорів

Директор Манжос Вадим Андрійович:  тел +38 (050) 5045012

Адреса: Україна, 61057, Харкiв, вул. Римарська, 23

Електронна адреса: info@etr.com.ua

Режим роботи: з 9.00 до 18.00 понеділок – п’ятниця